O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

piątek, 19 maja 2017

Złap licznik

Takie rzeczy w ogóle się nie zdarzają. Innym się nie zdarzają. A jak jest wtopa, to zawsze ja. Ogłaszam zabawę na blogu i nie umiem sobie przeczytać, że jest ona niemożliwa do przeprowadzenia. Bardzo wszystkich przepraszam. Mam nadzieję, że nie zniechęci to tych, którzy chcieliby zapolować na licznik. Poniżej zostawiam drobnym druczkiem, to co już napisałam, ale oczywiście zmieniam liczbę. I teraz już nieodwołalnie polujemy na 
66666
Podoba mi się taka zabawa, chociaż mnie nigdy nie udało się "złapać licznika". Nie jest skomplikowana. Trzeba "złapać" konkretną liczbę w liczniku odwiedzin bloga, zrobić print screen i przesłać go na mojego maila. 
W mojej zabawie wygra ta osoba, która odwiedzi mojego bloga jako xxxxx gość (lub najbliższa po niej). Nagrodą będzie szydełkowa zakładka do książki wykonana przeze mnie. 
Poradnik, jak zrobić zrzut ekranu:  
1. Należy wcisnąć klawisz "Print Scrn", wtedy ekran skopiuje się do pamięci komputera. 
2. Teraz trzeba otworzyć dowolny program graficzny (może być Paint), wkleić do niego zapamiętany obraz, a następnie zapisać i voila - gotowe! Można wysyłać w mailu.
Serdecznie zapraszam.

4 komentarze:

 1. Witaj:) Coś chyba w liczbach się nie zgadza, bo wg licznika masz już 65,528 odwiedzin;)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O matko i córko! Jaka gapa ze mnie! miało być 70001. Muszę szybko zmienić dane. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

   Usuń
  2. Każdemu się przecież mogło zdarzyć:) Ja bardzo lubię takie zabawy, więc chętnie będę u Ciebie "polować" Pozdrawiam:)

   Usuń

 2. Nigdy nigdzie nie udało mi się złapać licznika, więc może teraz, tylko już nic nie rozumiem, ma być 66666, czy 70001 ?
  I dalej nie kumam, co to znaczy " wkleić zapamiętany obraz ". Że się zapamiętał, to wiem, ale jak i gdzie to już nie wiem.
  Pozdrawiam BB

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.