O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

poniedziałek, 10 marca 2014

Czwarta rocznica

Dzisiaj mija czwarta rocznica, jak ENYA zamieszkała z nami.


Ta mała kruszynka   ----------->


rozkochała w sobie całą moją rodzinę. 


 <------ Była maleńka jak świnka morska.


 


Zawitała u nas po stracie staruszki pekinkiJej żywiołowe reakcje i szalone zabawy wprawiały nas w osłupienie.Dwa miesiące temu chorowała, miała operację, ale już jest szczęśliwą zdrową istotką, która rozwesela nas co dnia. 
 
Dziś już nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej. 

2 komentarze:

 1. Ale świetny masz zwierzyniec :))) Uwielbiam prośki, choć żadnego nie mam - mama ma awersję do stworzonek kojarzących jej się z myszami, szczurkami itp. Cavisia świetna, ja też mam cavalierkę, już drugą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że świnki są tak duże w porównaniu z myszkami, że nie mogą być z nimi kojarzone. Można to jednak stwierdzić dopiero w naturze, więc dopóki Mama nie zobaczy i nie pogłaska żywej świnki, to pewnie nie da się przekonać, niestety.
   Ze szczurami to świnki też nie "współgrają", bo choć są bardzo żwawe, to jednak nie są aż tak sprytne, jak szczurki. No i nie mają łysego ogona!
   Witaj cavisiomaniaczko! Zapewne już się domyślasz, skąd wzięła się nazwa mojego bloga ;)

   Usuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.