O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

czwartek, 20 lipca 2017

Zabawa "Podaj dalej"

Właśnie otrzymałam od Basi z Krainy Robótek prezent:

 Dostałam śliczną serwetkę, koraliki i słodycze w ramach zabawy "podaj dalej". Zgodnie z jej regułami ogłaszam ją i ja. Pierwsze dwie osoby, które w komentarzu do tego posta napiszą, że chcą do niej przystąpić dostaną ode mnie prezent w ciągu roku od dnia dzisiejszego. W zamian będą zobowiązane ogłosić taką zabawę na swoim blogu.
A tutaj na razie zrobiło się cicho, sennie i leniwie - przeciwnie do życia realnego. Już jutro jadę na Słowację po odbiór moich oprawionych obrazków. Wyszydełkowałam też kilka zabawek i poszły w ruch koraliki. Będzie co pokazywać ;)

5 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że prezenty na coś się przydadzą:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie tylko u Ciebie tak sennie i cicho, większość się urlopuje, tylko ja biedny żuczek znów nie zostałam powiadomiona o czymś takim jak WAKACJE :(
  Akuratnie zapisałam się na Podaj dalej i czekam,ale rok długi, więc czemu bym nie miała zapisać się u Ciebie, będzie mi miło dostać od Ciebie jakiś drobiazg.też dostałas śliczności :)
  Pozdrawiam i zaczynam odliczanie ;)
  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezenty cieszą zawsze :)
  Jola z chęcią wezmę udział w zabawie. Tym bardziej , że podziwiam Twoją biżuterię , a ja jestem jak ta sroka ! Podoba mi się to co się świeci ....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.