O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

sobota, 18 lipca 2015

Srebrne wesele


Ostatnio ciągle zadaję sobie takie pytanie: Kiedy minęły nam te wszystkie lata? I doprawdy nie czuję, żeby to było już tak długo. Jednak kalendarz jest nieubłagany. Taką rocznicę należy uczcić, a jak? To proste - należy urządzić Srebrne Wesele. Od pomysłu do realizacji nie było daleko. Ksiądz odprawił nam mszę, a potem w wynajętym lokalu były tańce, śpiewy i zabawy. Nie, nie do białego rana - do pierwszej po północy. Potem był półgodzinny spacer do domu, a w nim jeszcze wspominki, śpiewanie piosenek z młodości, żarty i wygłupy aż do trzeciej nad ranem z tymi, którzy jeszcze mieli chęci i siły na zabawę.
Zobaczcie, ile prezentów dostaliśmy ( a to nie wszystkie ;) 

Z tych prezentów m. in. dowiedzieliśmy się, że dla naszych bliskich jesteśmy:
Dwa leżaczki zostały natychmiast złożone i wypróbowane. Przy okazji można zauważyć, jaka susza w tym roku u nas panuje. Nasz biedny trawniczek :(

Za kolejne 25 lat imprezę zrobi nam Zięć. Już go o tym poinformowaliśmy :D

9 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy! 💐
  P.S. My w tym roku też mieliśmy taką samą rocznicę....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za życzenia i Tobie też składam takie same. A dodatkowo życzę jeszcze, żeby wojna się skończyła i Wasze życie wróciło do normalności.

   Usuń
  2. Aktualnie męża mam obok. Nie na długo, ale cieszymy się wszyscy.. Dziękuję, kochana !

   Usuń
 2. Wszystkiego dobrego:)))) Ciekawe, czy zięć się postara....:)) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, z całą pewnością - Zięć jest perfekcjonistą, więc na pewno da radę, a jeśli jeszcze pomoże jego Żona, to nie obawiam się o imprezę ;)

   Usuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.