O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Szydełko tunezyjskie dla początkujących - zadanie nr 10


I, proszę państwa, rzutem na taśmę, Jola zdążyła wykonać dziesiąte zadanie w terminie. Najwięcej czasu pochłonęło wymyślanie, co by tu wymyślić? No nie wiem, nie wiem. Jednak, kiedy pomysł już powstał w jej głowie, to realizacja nie była trudna. Wzorek ciekawy i bardzo przyjemny w szydełkowaniu, a czym? Oczywiście nowym szydełkiem, które wygrałam w konkursie (jeeee!).
I tutaj pojawia się pytanie: Co Jola wymyśliła do zrobienia w zadaniu dziesiątym? Otóż, proszę państwa, Ameryki nie odkryła, ani nie wpadła na pomysł godny nagrody Nobla. Jednakże to, co stworzyła spodobało się jej bliskim. A jest to..... poduszka, a właściwie podusia, czy wręcz maluteńka poduszeczka. Może wnusio z niej skorzysta? Kto wie? Może...


 

9 komentarzy:

 1. Świetna podusia !!! Zdążyłaś skończyć ,a jestem w połowie , albo i nie .Pozdrawiam serdecznie , Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. I super podusia! Cieszę się, że chociaż Ty mówisz, że wzorek przyjemny :-). Mnie się wydawał przyjemny, a co się namęczyłam to moje i w efekcie nie skończyłam.
  Pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna podusia:) Mnie ten wzorek męczył,męczył i utknęłam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podusia dla wnusia, nawet ie czuje, że rymuje ;) Fajnie to wymyśliłaś, a jak nie wnusio, to może misio wnusia skorzysta :)
  Pozdrawiam majowo 😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajniuka podusia:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam gdzieś taką samą tylko w kolorach bo robiłam z resztek:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna, wygląda jak pszczółka Maja :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.