O mnie

Moje zdjęcie
Moją największą pasją jest kynologia. W wolnych chwilach zajmuję się haftem, dzierganiem na drutach i szydełku oraz czytam książki. Moim nowym hobby od niedawna jest decoupage, a także tworzenie biżuterii z koralików. Ten blog kieruję do wszystkich, których zaciekawią moje prace, a także tych, którzy chcieliby cieszyć oko zdjęciami moich zwierzęcych przyjaciół.

Obserwatorzy

niedziela, 11 grudnia 2016

Podsumowanie trzeciego roku


Czasem mam wrażenie, że czas nie płynie... On pędzi, leci na łeb na szyję, gna. Dzisiaj mijają trzy lata od umieszczenia pierwszego posta w tym blogu.  Zmienił się on wizualnie. Ktoś uznał, że czegoś tam nie będzie już obsługiwał i zniknęły pokazy slajdów prezentujące moje prace w jednym miejscu. Mam więc pomysł, by stworzyć jakąś galerię, w której znajdzie się wszystko to, co udało mi się wykonać i sfotografować. To są plany, a teraz kilka liczb. W trzecim roku mój blog był odwiedzany 22689 razy.  Czytelnicy zostawili ok 380 komentarzy. Liczba obserwatorów bloga zwiększyła się o 28 osób. Pięćdziesiątą obserwatorką jest Anna Katarzyna z bloga ... z minionej epoki
Dziękuję bardzo, że jesteście ze mną, że chcecie czytać i  komentować. Motywujecie mnie do pracy. Z Wami nie czuję się samotna w sieci. Mam też nadzieję, że ten blog nie jest tylko miejscem "chwalebnym", ale znaleźć tu można przydatne dla Was informacje, przepisy, wzorki i rady. To takie skrzywienie zawodowe. Chcę i chętnie dzielę się swoją wiedzą.
Na koniec jeszcze raz zapraszam do zgłaszania się w urodzinowej rozdawajce.

13 komentarzy:

 1. U Ciebie zrobiło się już świątecznie prószy śnieżek,torcik na stole, składam więc serdeczne życzenia kolejnych równie owocnych lat,coraz większej liczby pomysłów, zaglądających obserwatorów i komentujących, bo to daje nam poczucie, że to co robimy ma sens. Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje z okazji rocznicy. Życzę Ci wytrwałości w realizowaniu postanowień i dużo weny do tworzenia kolejnych prac.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję rocznicy i wszystkiego dobrego Ci życzę oraz rosnącej liczby wiernych czytelników:-) Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że miałam ten zaszczyt być pięćdziesiątą obserwatorką Twojego bloga! Na pewno będę do Ciebie zaglądać :) Gratuluję trzeciej rocznicy i życzę jeszcze wielu lat twórczego blogowania! Pozdrawiam serdecznie, Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jolu, gratuluję 3-ej rocznicy i życzę kolejnych lat blogowania
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję serdecznie i życzę wielu sukcesów w przyszłym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję rocznicy i wszystkiego najlepszego życzę:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje i zycze kolejnych lat tak owocnej pracy

  OdpowiedzUsuń
 9. Spóżnione, ale szczere, wszystkiego najlepszego, i życzę kolejnych szczęśliwych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że mnie odwiedzasz. Zapraszam częściej.
Zostaw komentarz, bo każdy dodaje mi skrzydeł!
I chociaż możesz pozostać anonimem, to zdradź chociaż swoje imię, bym wiedziała, jak się do Ciebie zwracać.